Филтри -

Автодигалки TADANO

Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки TADANO: 220 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автодигалка TADANO GR-1450EX нови автодигалка TADANO GR-1450EX нови автодигалка TADANO GR-1450EX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 145000 кг Висина на подигање 78 м Дофат на стрела 61 м Дофаќач 18 м
Година Километража Сила
Германија, Мюнхен
автодигалка TADANO ATF 90G-4 автодигалка TADANO ATF 90G-4 автодигалка TADANO ATF 90G-4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 139000 км Сила
Австрија, Salzburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година Километража 4100 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година Километража 4100 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 6750 м/ч Сила
Германија, Goch
автодигалка TADANO  GT500E автодигалка TADANO  GT500E автодигалка TADANO  GT500E
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2002 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 30.690 €
Година 1996 Километража 7151 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
нови автодигалка TADANO ATF70G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м
Година 2017 Километража Сила 435 кс
Германија, Мюнхен
нови автодигалка TADANO ATF40G-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Марка на кран Tadano Модел ATF40G-2 Висина на подигање 45 м Дофаќач 9 м
Година Километража Сила 279 кс
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1997 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1997 Километража 1304 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 2087 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Претплати се