Филтри -

Автодигалки Spierings

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

26 огласа: Автодигалки Spierings

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Висина на подигање 29.7 м Дофат на стрела 14.05 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 2017 Километража 24578 км Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 55 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 1.9 т Брзина 85 км/ч
Година 2005 Километража 196870 км Сила
Унгарија, Ullo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Spierings Spierings SK-598 AT 5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
UCM Holland
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 30.4 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1998 Километража 26800 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
99.850 €
Година 2001 Километража 109397 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Дофат на стрела 30.4 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1998 Километража Сила
Полска, Warsaw
автодигалка Spierings SK-598 AT-5 автодигалка Spierings SK-598 AT-5 автодигалка Spierings SK-598 AT-5
3
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Дофат на стрела 48 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1999 Километража 30000 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Модел SK488 Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 2.1 т
Година 2004 Километража 382000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Дофат на стрела 38 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1999 Километража 215300 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Модел SK488 Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 2.1 т
Година 2005 Километража 349000 км Сила
Полска, Warsaw
автодигалка Spierings SK 597-AT4 автодигалка Spierings SK 597-AT4 автодигалка Spierings SK 597-AT4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 24500 км Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг Макара макара
Година 2008 Километража 126170 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка Spierings SK 1265-AT6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 174000 км Сила
Холандија, Hoorn
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Година 2006 Километража 11137 м/ч Сила
Холандија, Zeewolde
RB Trading International
6 години на Machineryline
автодигалка Spierings SK 597 AT4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 2017 Километража 61942 км Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 52.12 м
Година 2008 Километража 86000 км Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Висина на подигање 57.91 м Дофат на стрела 47.8536 м
Година 2023 Километража 20 м/ч Сила
Холандија, Stavorenweg 3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг Дофат на стрела 60.0456 м
Година 2022 Километража 100 км Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг
Година 1990 Километража Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
UCM Holland
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
UCM Holland
5 години на Machineryline
автодигалка Spierings SK 597-AT4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Холандија
автодигалка Spierings SK 1265 AT6 автодигалка Spierings SK 1265 AT6 автодигалка Spierings SK 1265 AT6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 2017 Километража Сила
Германија, Forstinning
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи