Филтри -

Автодигалки PPM

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Автодигалки PPM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран PPM Модел ATT 400-2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30.4 м Дофаќач 15 м
Година 2001 Километража 176000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Носивост 45000 кг Висина на подигање 32 м Дофаќач 8 м
Година 1990 Километража 106000 км Сила
Франција, Brie-Comte-Robert
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка PPM ATT 400-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 30 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 2002 Километража 168000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Марка на кран PPM Модел ATT 280 Висина на подигање 27 м Противтежа 25000 кг
Година 1991 Километража 120000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Марка на кран PPM Модел ATT 600/2 Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 8 м
Година 12/2002 Километража 126000 км Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Марка на кран PPM Модел ATT 400/2 Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 16 м
Година 05/2001 Километража 133000 км Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
97.000 US$ EUR ≈ 89.450 €
Носивост 35000 кг Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 15 м
Година 2000 Километража 169094 км Сила
Украина, Chornomorsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Евро Euro 1 Висина на подигање 17 м
Година 1987 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
автодигалка PPM ATT 600.2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг
Година 2003 Километража 42116 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Година 1993 Километража 162744 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
78.780 € PLN 336.000 PLN
Година 2002 Километража Сила
Полска, Wołomin
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Марка на кран PPM Модел ATT 600 Висина на подигање 55.6 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 78 км/ч Макара макара
Година 1999 Километража 378378 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Година 1981 Километража 10715 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
автодигалка PPM ATT 900
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 53 м
Година 1999 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 1999 Километража 15000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
автодигалка PPM D2066 LF33 (265 KW)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 109720 км Сила
Германија, Lemgo
автодигалка PPM A580 автодигалка PPM A580 автодигалка PPM A580
3
Контактирајте го продавачот
42.200 € PLN 180.000 PLN
Модел A580 Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 31 м
Година 01/1983 Километража 4789 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Модел PPM ATT400 Висина на подигање 30.4 м Дофат на стрела 30.4 м Дофаќач 8 м Капацитет на крајот на стрелата 9 т
Година 1998 Километража 67091 км Сила
Полска, Brodnica
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Година 1987 Километража Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Година 1995 Километража 12695 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг
Година 1998 Километража 17000 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Година 1990 Километража 170721 м/ч Сила
Германија, Lemgo
автодигалка PPM AC 60 / 3L автодигалка PPM AC 60 / 3L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противтежа 11000 кг
Година 2008 Километража 110705 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Година 1991 Километража 125000 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Година 1993 Километража Сила
Германија, Lemgo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се