Филтри -

Автодигалки Locatelli

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

26 огласа: Автодигалки Locatelli

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
автодигалка Locatelli GRIL820
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 19 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, Udine -UD
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2004 Километража 1296 м/ч Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35000 кг Дофат на стрела 32 м
Година 1996 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Дофат на стрела 32 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1531 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
автодигалка Locatelli GRIL 822
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Висина на подигање 24.5 м
Година 1991 Километража 14525 м/ч Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 32 м
Година 07/1993 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35000 кг Дофат на стрела 29.5 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг
Година 2004 Километража 2449 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Модел LOCATELLI GRIL 8500 Висина на подигање 32 м
Година 2006 Километража 4700 м/ч Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Модел LOCATELLI GRIL 8500 Висина на подигање 32 м
Година 2006 Километража 5300 м/ч Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг Модел LOCATELLI 830C Висина на подигање 25 м
Година 2008 Километража 1732 м/ч Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Висина на подигање 37 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 29 км/ч
Година 2010 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг
Година 2010 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка Locatelli GRIL 33.30 нови автодигалка Locatelli GRIL 33.30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг Висина на подигање 27.5 м Дофат на стрела 25.5 м Брзина 37 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 80000 кг Висина на подигање 44.4 м Дофат на стрела 40.5 м Брзина 26 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Дофат на стрела 37.2 м Брзина 36 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Дофат на стрела 32 м Брзина 37 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 65000 кг Дофат на стрела 32.3 м Брзина 26 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка Locatelli GRIL 52.47 нови автодигалка Locatelli GRIL 52.47
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 52000 кг Дофат на стрела 32 м Брзина 37 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12500 кг Дофат на стрела 20 м Брзина 38 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35000 кг Дофат на стрела 32.1 м
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Дофат на стрела 37.2 м
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи