Филтри -

Автодигалки LIEBHERR

Резултати од пребарување: 596 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

596 огласа: Автодигалки LIEBHERR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка LIEBHERR LTM 1040-2.1 автодигалка LIEBHERR LTM 1040-2.1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, ONTIGOLA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, ONTIGOLA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Шпанија, ONTIGOLA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500000 кг Марка на кран Liebherr Модел LTM 1500 Дофаќач 50 м Противтежа 165000 кг
Година 2004 Километража 47340 км Сила
Шпанија, Getafe
автодигалка LIEBHERR LTM 1095-5.1 автодигалка LIEBHERR LTM 1095-5.1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 95000 кг Дофаќач 58 м
Година 2005 Километража 163100 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 90000 кг Дофаќач 50 м Противтежа 21000 кг
Година 2007 Километража 119885 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 160000 кг Дофаќач 60 м Противтежа 50000 кг
Година 1996 Километража 124350 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Висина на подигање 26 м Дофаќач 14.4 м
Година 1991 Километража 126760 км Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 110371 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Носивост 70000 кг Брзина 90 км/ч
Година 1985 Километража 97588 км Сила
Чехија, Světlá pod Ještědem
автодигалка LIEBHERR LTC 1045-3.1 автодигалка LIEBHERR LTC 1045-3.1 автодигалка LIEBHERR LTC 1045-3.1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 103584 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Los Belones
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Los Belones
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1070 - 4.1 Висина на подигање 66 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 16 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Bogucin
автодигалка LIEBHERR LTM 1100-5.2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 52 м Противтежа 35000 кг
Година 2015 Километража 80000 км Сила
Германија, Zweibrücken
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Носивост 40000 кг Марка на кран Liebherr Модел LTF1040 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 30 м Противтежа 11000 кг
Година 02/1996 Километража 192800 км Сила
Шпанија, Cabezo de Torres
автодигалка LIEBHERR LTM 1130-5.1 автодигалка LIEBHERR LTM 1130-5.1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 130000 кг
Година 2011 Километража 89022 км Сила
Германија, EHINGEN
автодигалка LIEBHERR LTM 1100-4.1 автодигалка LIEBHERR LTM 1100-4.1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг
Година 2004 Километража 160728 км Сила
Германија, EHINGEN
автодигалка LIEBHERR LTM 1070-4.2 автодигалка LIEBHERR LTM 1070-4.2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг
Година 2010 Километража 84269 км Сила
Германија, EHINGEN
автодигалка LIEBHERR LTM 1070-4.1 автодигалка LIEBHERR LTM 1070-4.1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг
Година 2006 Километража 132070 км Сила
Германија, EHINGEN
автодигалка LIEBHERR LTC 1050-3.1 автодигалка LIEBHERR LTC 1050-3.1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг
Година 2018 Километража 80593 км Сила
Германија, EHINGEN
Контактирајте го продавачот
298.000 € Без ДДВ
Носивост 160000 кг Суспензија хидраулично Марка на кран Liebherr Модел LTM 1160/2 Висина на подигање 96 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 60 м Брзина 80 км/ч Противтежа 50000 кг
Година 11/2000 Километража 69341 км Сила
Шпанија, Girona
автодигалка LIEBHERR LTM 1750-9.1
1
Контактирајте го продавачот
7.500.000 €
Капацитет на крајот на стрелата 750 т
Година 2022 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
автодигалка LIEBHERR LTM 1090-4.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 50 м Дофаќач 19 м Капацитет на крајот на стрелата 90 т
Година 2006 Километража 8800 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Los Belones
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 596 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се