Филтри -

Автодигалки Krupp

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

36 огласа: Автодигалки Krupp

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/1993 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 80 км/ч Макара макара
Година 1995 Километража Сила
Финска, Helsinki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Носивост 80000 кг Евро Euro 1 Суспензија хидраулично Марка на кран Grove Модел KMK4080 Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 13 м Противтежа 15800 кг
Година 1993 Километража 150000 км Сила
Романија, Timişoara
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Марка на кран Krupp Модел 70 GMT-AT
Година 07/1987 Километража 169000 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200000 кг Дофат на стрела 38 м
Година 1993 Километража 4560 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Носивост 100 кг Марка на кран Krupp Модел 12GTT Висина на подигање 16 м
Година 1970 Километража 16253 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
21.590 € PLN 92.000 PLN
Висина на подигање 26 м
Година 1989 Километража Сила
Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Суспензија хидраулично Марка на кран Krupp Модел Kmk 3045 Висина на подигање 32 м Капацитет на крајот на стрелата 45 т
Година 1991 Километража Сила
Полска
автодигалка Krupp KMK2025 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на кран Krupp Модел KMK2025
Година 01/1991 Километража Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел kmk 4070 Висина на подигање 38 м
Година 1990 Километража 55500 км Сила
Италија, Cadriano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 180000 кг Марка на кран Grove Висина на подигање 60 м Дофаќач 35 м Капацитет на крајот на стрелата 180 т
Година 05/1995 Километража 60090 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Дофаќач 20.5 м Противтежа 4000 кг
Година 11/1994 Километража 111802 км Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Носивост 60000 кг
Година 1990 Километража 114000 км Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 1989 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел KMK 4080 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 13 м
Година Километража Сила
Грција, Eleftherio-Kordelio
Контактирајте го продавачот
34.490 € SEK 399.000 SEK
Носивост 1650 кг Брзина 78 км/ч
Година 1989 Километража Сила
Шведска, Värmland
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Година 1990-01-01 Километража 70600 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Марка на кран Krupp Модел KMK 5100 Висина на подигање 42.3 м Брзина 68 км/ч
Година 06/1989 Километража 271668 м/ч Сила
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
27.550 € BRL 150.000 R$
Носивост 25000 кг
Година 1993 Километража 520000 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Висина на подигање 25 м
Година 12/1991 Километража 106848 км Сила
Германија, Hannover
автодигалка Krupp Krupp KMK 2025 for parts автодигалка Krupp Krupp KMK 2025 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
автодигалка Krupp Krupp KMK 8350 for parts автодигалка Krupp Krupp KMK 8350 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
автодигалка Krupp Krupp KMK 3045 for parts автодигалка Krupp Krupp KMK 3045 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 160000 кг Висина на подигање 77 м Капацитет на крајот на стрелата 160 т
Година 1995 Километража 104264 км Сила
Србија, Свилојево
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 1973-11 Километража 18911 км Сила
Германија, Bovenden
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се