Филтри -

Автодигалки DEMAG

Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки DEMAG: 164 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Носивост 30000 кг Висина на подигање 25 м Брзина 80 км/ч Противтежа 2300 кг
Година 2005 Километража 76536 км Сила
Чехија, Otrokovice
автодигалка DEMAG AC 650 SL автодигалка DEMAG AC 650 SL автодигалка DEMAG AC 650 SL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 98800 км Сила
Холандија, Giessen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 64 м
Година 2010 Километража 70870 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 124781 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 52 м
Година 2003 Километража 125000 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Суспензија хидраулично Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м Брзина на подигање на товар 115 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 1999 Километража 160000 км Сила 279 кс
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Суспензија хидраулично Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 37 м Дофаќач 9 м Противтежа 5500 кг
Година 2005 Километража 220000 км Сила 278 кс
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Модел AC 40 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 32 м
Година 04/2000 Километража 105000 км Сила 278 кс
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
133.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Модел AC 55 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година Километража 139000 км Сила 300 кс
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично Модел AC 40-1 City Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.5 м
Година 04/2002 Километража 204000 км Сила 278 кс
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
269.000 €
Носивост 100000 кг Суспензија хидраулично Модел ac 100 Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 18 м Противтежа 32000 кг
Година 05/2008 Километража 110000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 62799 км Сила
Латвија, RIGA
Контактирајте го продавачот
53.200 € HUF 18.900.000 HUF
Носивост 25000 кг Дофат на стрела 25 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 06/2000 Километража 107000 км Сила
Унгарија, Sárospatak
автодигалка DEMAG AC 40.1 CITY
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Висина на подигање 31.2 м
Година 2001 Километража 25000 км Сила
Италија, Udine -UD
автодигалка DEMAG RTF 40.3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Висина на подигање 30 м Дофаќач 11 м
Година 1992 Километража Сила
Италија, Udine -UD
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Претплати се