Филтри -

Автодигалки, подвижни дигалки

Резултати од пребарување: 3562 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 3562 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Суспензија хидраулично
Година 2016 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500000 кг Дофат на стрела 63 м
Година 2011 Километража 2160 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
64.750 € Без ДДВ
Носивост 23605 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2012 Километража 829688 км Сила 440 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
245.000 €
Година 2004 Километража Сила
Германија, Sindelfingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Германија, Sindelfingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Марка на кран Tadano Модел TG500E Висина на подигање 48 м
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,85 €
Носивост 70000 кг Висина на подигање 52 м Брзина 120 км/ч Противтежа 43000 кг
Година 2015 Километража 1700 м/ч Сила 276 kW
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Година 1990 Километража Сила
Шпанија, Alborea (Albacete)
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 2600 кг Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража 395582 км Сила 170 кс
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
349.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 50 м
Година 2008-01-01 Километража 4433 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 41.780 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на кран Tadano Модел TL300E Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 10.5 м Дофаќач 33 м Капацитет на крајот на стрелата 7 т Брзина на подигање на товар 95 м/мин Брзина 64 км/ч Противтежа 3400 кг
Година Километража Сила 202 kW
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
93.000 US$ EUR ≈ 79.290 €
Носивост 75000 кг
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
автодигалка XCMG QY50 автодигалка XCMG QY50 автодигалка XCMG QY50
3
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 47.740 €
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3562 огласа
Прикажи
Претплати се