Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Во продажба: 2666 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 2666 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот

Се продава земјоделски транспортер Transportband - 6,5m на аукција

PDF
земјоделски транспортер Transportband - 6,5m
земјоделски транспортер Transportband - 6,5m
земјоделски транспортер Transportband - 6,5m слика 2
земјоделски транспортер Transportband - 6,5m слика 3
земјоделски транспортер Transportband - 6,5m слика 4
земјоделски транспортер Transportband - 6,5m слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Почетна цена:
100 €
оди на аукција
Локација:  Холандија Ressen
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-21199
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-26 13:36
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Земјоделски транспортер Transportband - 6,5m

Англиски
Transportband lengte: 650cm. Transportband breedte: 55cm
length: 700
height: 650
width: 900
Longitud de la cinta transportadora: 650 cm. Ancho de la cinta transportadora: 55 cm.
Kuljetinhihnan pituus: 650cm. Kuljetinhihnan leveys: 55cm.
Szállítószalag hossza: 650cm. Szállítószalag szélessége: 55cm.
Transportband lengte: 650cm. Transportband breedte: 55cm.
Długość przenośnika taśmowego: 650cm. Szerokość przenośnika taśmowego: 55cm.
Lungime banda transportoare: 650cm. Latime banda transportoare: 55cm.
Transportbandets längd: 650 cm. Transportbandets bredd: 55cm.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Transportband - 14m 500 € Земјоделски транспортер Холандија, Ressen
Videojet 1610 50 € Земјоделски транспортер Холандија, Culemborg
Comas ZT200 500 € Земјоделски транспортер Холандија, Ressen