Се продава возило со дигалка со корпа Renault MASTER RT на аукција

PDF
PDF
Почетна цена:
13.305 €
Цена без ДДВ
15.966 €
Цена со ДДВ
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Марка Renault
Модел MASTER RT
Година на производство 2018
Прва регистрација 2018-10-24
Километража 165118 км
Локација Франција
Датум на објавување вчера
Каталошки број на продавачот 290357
Аукција 1
Датум на извршување 2024-01-27 15:00
Датум на завршување 2024-02-05 15:30
Мотор
Сила 96 kW (131 кс)
Гориво гас
Зафатнина 2299 cм³
Менувач
Тип рачен
Број на преноси 6
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN VF6MF000160497397

Дополнителни информации — Возило со дигалка со корпа Renault MASTER RT

Француски
Date et lieu de visite: Sure rendez-vous - Treillières
Version: 2.3 DCI
Transmission: AVANT
Numéro de produit: 1
Minimum d'augmentation: 500 €
Taux de commission HT: Les frais sont inclus dans le prix affiché : 425 € HT de frais de dossier
Etat carrosserie: Correct
Etat intérieur: Correct
Aménagements intérieurs et rangements: Etagères
Crit'air: 2
Dernier passage au contrôle technique: 07/12/2022
VENTE EN L'ETAT
Fourgon tronqué. Sans stabilisateur. Nacelle France Elévateur (1167 heures) Hauteur de travail: 12.1m – Longueur de plate-forme: 0.85m – Largeur de plate-forme: 0.725m – Max. Portée: 7m – Personnes: 1 – Charge utile: 120kg - Gyrophares + triflash
Fourgon tronqué. Sans stabilisateur. Nacelle France Elévateur (1167 heures) Hauteur de travail: 12.1m – Longueur de plate-forme: 0.85m – Largeur de plate-forme: 0.725m – Max. Portée: 7m – Personnes: 1 – Charge utile: 120kg - Gyrophares + triflash
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Renault MASTER RT 13.305 € Возило со дигалка со корпа 2018 160542 км Франција
Renault Master 23.000 € Возило со дигалка со корпа 05/2019 63400 км Франција, Béthune