Euro Auctions  GmbH
Euro Auctions GmbH
Во продажба: 3080 огласа
6 години на Machineryline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 3080 огласа
6 години на Machineryline

Се продава вибрационен валјак за земја Volvo SD25 на аукција

PDF
вибрационен валјак за земја Volvo SD25
вибрационен валјак за земја Volvo SD25
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 2
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 3
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 4
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 5
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 6
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 7
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 8
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 9
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 10
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 11
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 12
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 13
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 14
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 15
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 16
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 17
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 18
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 19
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 20
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 21
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 22
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 23
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 24
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 25
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 26
вибрационен валјак за земја Volvo SD25 слика 27
Заинтересирани сте за огласот?
1/27
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Volvo
Модел:  SD25
Година на производство:  2014
Работни часови:  805 м/ч
Локација:  Германија Dormagen
Датум на објавување:  6.6.2024
Machineryline ID:  UK40468
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-06-26 09:00
Датум на завршување:  2024-06-28 23:00
Аукцијата започнува за:  2 дена 01:23
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  VCE00525T05227017

Дополнителни информации — Вибрационен валјак за земја Volvo SD25

Германски
2014 Volvo SD25 - VCE00525T05227017
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Volvo SD25 аукција Вибрационен валјак за земја 2014 480 м/ч Германија, Dormagen
Hamm 3414HTVIO аукција Вибрационен валјак за земја 2014 Германија, Dormagen
Hamm 3410 аукција Вибрационен валјак за земја 2013 Германија, Dormagen
Dynapac CA250 аукција Вибрационен валјак за земја 2009 Германија, Dormagen
BOMAG BW124DH-5 аукција Вибрационен валјак за земја Германија, Dormagen
Dynapac CA152D аукција Вибрационен валјак за земја Германија, Dormagen