Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Во продажба: 2666 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 2666 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот

Се продава вентилациска опрема Ventilator на аукција

PDF
вентилациска опрема Ventilator
вентилациска опрема Ventilator
вентилациска опрема Ventilator слика 2
вентилациска опрема Ventilator слика 3
вентилациска опрема Ventilator слика 4
вентилациска опрема Ventilator слика 5
вентилациска опрема Ventilator слика 6
вентилациска опрема Ventilator слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Почетна цена:
50 €
оди на аукција
Локација:  Холандија De Lier
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-17476
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-19 21:39
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вентилациска опрема Ventilator

Англиски
Dimensions approx. 545mm x 545mm; Ø of the fan is approx 4000mm
Electric connection: 230
Afmetingen ca 545mm x 545mm
ø van de ventilator is ca 4000mm
Abmessungen ca. 545mm x 545mm; Ø des Lüfters beträgt ca. 4000mm
Dimensiones aprox. 545 mm x 545 mm; El Ø del ventilador es de aproximadamente 4000 mm
Mitat n. 545mm x 545mm; Puhaltimen Ø on noin 4000mm
Dimensions environ 545 mm x 545 mm ; Ø du ventilateur est d’environ 4000 mm
Méretek kb. 545mm x 545mm; Ø a ventilátor kb. 4000mm
Dimensioni circa 545 mm x 545 mm; Il Ø della ventola è di circa 4000 mm
Afmetingen ca 545mm x 545mm; ø van de ventilator is ca 4000mm
Wymiary ok. 545mm x 545mm; Ø wentylatora wynosi ok. 4000 mm
Dimensiuni aprox. 545mm x 545mm; Ø a ventilatorului este de aproximativ 4000mm
Mått ca 545 mm x 545 mm; Fläktens Ø är ca 4000mm
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Ventilator 50 € Вентилациска опрема Холандија, De Lier
Ventilator (2x) 100 € Вентилациска опрема Холандија, De Lier