Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
Во продажба: 1134 огласа
10 години на Machineryline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 1134 огласа
10 години на Machineryline

Се продава утоварна лопата 900 mm (Inoperable) на аукција

PDF
утоварна лопата 900 mm (Inoperable)
утоварна лопата 900 mm (Inoperable)
утоварна лопата 900 mm (Inoperable) слика 2
утоварна лопата 900 mm (Inoperable) слика 3
утоварна лопата 900 mm (Inoperable) слика 4
утоварна лопата 900 mm (Inoperable) слика 5
утоварна лопата 900 mm (Inoperable) слика 6
утоварна лопата 900 mm (Inoperable) слика 7
утоварна лопата 900 mm (Inoperable) слика 8
утоварна лопата 900 mm (Inoperable) слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Локација:  Германија Meppen-Versen
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14834060
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-06-20
Датум на завршување:  2024-06-21
Аукцијата започнува за:  5 дена 21:39
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Утоварна лопата 900 mm (Inoperable)

Англиски
900 mm (Inoperable)
LOCATED-IN-MEPPEN-DEU Closing Time: 2024-06-21 05:00:00 PM
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи