Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Во продажба: 2666 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 2666 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот

Се продава работна маса од нерѓосувачки челик Rvs werktafel на аукција

PDF
работна маса од нерѓосувачки челик Rvs werktafel
работна маса од нерѓосувачки челик Rvs werktafel
работна маса од нерѓосувачки челик Rvs werktafel слика 2
работна маса од нерѓосувачки челик Rvs werktafel слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Почетна цена:
10 €
оди на аукција
Локација:  Холандија Monnickendam
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-22404
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-27 12:41
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Работна маса од нерѓосувачки челик Rvs werktafel

Англиски
length: 1000
height: 880
width: 700
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Blind stuk met lade 10 € Работна маса од нерѓосувачки челик Холандија, Milsbeek
Rvs werktafel 10 € Работна маса од нерѓосувачки челик Холандија, Monnickendam