Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Во продажба: 2666 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 2666 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот

Се продава пила со лизгачка маса Holzher 1215 supercut на аукција

PDF
пила со лизгачка маса Holzher 1215 supercut
пила со лизгачка маса Holzher 1215 supercut
пила со лизгачка маса Holzher 1215 supercut слика 2
пила со лизгачка маса Holzher 1215 supercut слика 3
пила со лизгачка маса Holzher 1215 supercut слика 4
пила со лизгачка маса Holzher 1215 supercut слика 5
пила со лизгачка маса Holzher 1215 supercut слика 6
пила со лизгачка маса Holzher 1215 supercut слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Почетна цена:
100 €
оди на аукција
Локација:  Холандија Rotterdam
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-19964
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-26 15:44
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Пила со лизгачка маса Holzher 1215 supercut

Англиски
Motor power 3.0KW; machine No. 3.591;
brand: Holzher
length: 6150
height: 2600
width: 1400
machine nr. 3.591
Motorleistung 3,0 kW; Maschine Nr. 3.591;
Potencia del motor 3.0KW; máquina Nº 3.591;
Moottorin teho 3.0KW; kone nro 3.591;
Puissance du moteur 3,0 KW ; machine n° 3.591 ;
Motor teljesítmény 3.0KW; 3.591-es gépszám;
Potenza motore 3.0KW; macchina n. 3.591;
Motorvermogen 3,0KW; machine nr. 3.591;
Moc silnika 3,0 kW; maszyna nr 3.591;
Puterea motorului 3.0KW; mașina nr. 3.591;
Motoreffekt 3,0KW; maskin nr 3.591;
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!