Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Во продажба: 4075 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 4075 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот

Се продава печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer на аукција

PDF
печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer
печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer
печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer слика 2
печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer слика 3
печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer слика 4
печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer слика 5
печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer слика 6
печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer слика 7
печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer слика 8
печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer слика 9
печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
Почетна цена:
10 €
оди на аукција
Марка:  HP
Модел:  (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer
Тип:  печатар
Локација:  Холандија Loon Op Zand
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-18024
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-20 17:26
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  бел

Дополнителни информации — Печатар HP (E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer

Англиски
(E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer;
- Excl. power cable.
(E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer
Excl. power cable
(E6B71A) M605 Laser-Jet-Enterprise-Drucker;
- Exkl. Netzkabel.
(E6B71A) Impresora M605 Laser Jet Enterprise;
- Sin cable de alimentación.
(E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise -tulostin;
- Paitsi virtajohto.
(E6B71A) Imprimante M605 Laser Jet Enterprise ;
- Sans câble d’alimentation.
(E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise nyomtató;
- Kivéve a tápkábelt.
(E6B71A) Stampante aziendale M605 Laser Jet;
- Escl. cavo di alimentazione.
(E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer;
- Excl. power cable.
(E6B71A) M605 Drukarka laserowa klasy korporacyjnej;
- Nie zawiera zasilającego.
(E6B71A) Imprimantă M605 Laser Jet Enterprise;
- Excl. cablu de alimentare.
(E6B71A) M605 Laser Jet Enterprise Printer;
- Exkl. strömkabel.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

HP M404dn 10 € Печатар Холандија, Amsterdam