Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Во продажба: 6510 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 6510 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот

Се продава ормар за алати Werkbank на аукција

PDF
ормар за алати Werkbank
ормар за алати Werkbank
ормар за алати Werkbank слика 2
ормар за алати Werkbank слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Почетна цена:
10 €
оди на аукција
Локација:  Холандија Valkenswaard
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-21812
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-07-03 12:37
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Ормар за алати Werkbank

Англиски
length: 3300
height: 840
width: 750
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Kind Function 10 € Ормар за алати Холандија, Valkenswaard
Polypal Werkbank 10 € Ормар за алати Холандија, Valkenswaard
Werkbank 10 € Ормар за алати Холандија, Zeewolde