Euro Auctions  GmbH
Euro Auctions GmbH
Во продажба: 3141 огласа
6 години на Machineryline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 3141 огласа
6 години на Machineryline

Се продава ормар за алати Steelman 5 FT Work Bench with 3 Drawers & 2 Cabinets.Packed на аукција

PDF
нови ормар за алати Steelman 5 FT Work Bench with 3 Drawers & 2 Cabinets.Packed
нови ормар за алати Steelman 5 FT Work Bench with 3 Drawers & 2 Cabinets.Packed
нови ормар за алати Steelman 5 FT Work Bench with 3 Drawers & 2 Cabinets.Packed слика 2
нови ормар за алати Steelman 5 FT Work Bench with 3 Drawers & 2 Cabinets.Packed слика 3
нови ормар за алати Steelman 5 FT Work Bench with 3 Drawers & 2 Cabinets.Packed слика 4
нови ормар за алати Steelman 5 FT Work Bench with 3 Drawers & 2 Cabinets.Packed слика 5
нови ормар за алати Steelman 5 FT Work Bench with 3 Drawers & 2 Cabinets.Packed слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Steelman
Модел:  5 FT Work Bench with 3 Drawers & 2 Cabinets.Packed
Година на производство:  2024
Локација:  Германија Dormagen
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  JW39364
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-05-15 10:00
Датум на завршување:  2024-05-17 20:00
Состојба
Состојба:  нов

Дополнителни информации — Нови ормар за алати Steelman 5 FT Work Bench with 3 Drawers & 2 Cabinets.Packed

Германски
Unused 2024 Steelman 5 FT Work Bench with 3 Drawers & 2 Cabinets.Packed in Plastics.Drawers with lock and Anti-slip inners. Using new 3 rail sliding. - 238311
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи