Euro Auctions  GmbH
Euro Auctions GmbH
Во продажба: 3080 огласа
6 години на Machineryline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 3080 огласа
6 години на Machineryline

Се продава натоварувач со тркала Volvo L25F на аукција

PDF
натоварувач со тркала Volvo L25F
натоварувач со тркала Volvo L25F
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 2
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 3
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 4
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 5
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 6
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 7
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 8
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 9
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 10
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 11
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 12
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 13
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 14
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 15
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 16
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 17
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 18
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 19
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 20
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 21
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 22
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 23
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 24
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 25
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 26
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 27
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 28
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 29
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 30
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 31
натоварувач со тркала Volvo L25F слика 32
Заинтересирани сте за огласот?
1/32
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Volvo
Модел:  L25F
Година на производство:  2014
Нето тежина:  5500 кг
Локација:  Германија Dormagen
Датум на објавување:  6.6.2024
Machineryline ID:  FM40468
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-06-26 09:00
Датум на завршување:  2024-06-28 23:00
Аукцијата започнува за:  2 дена 01:6
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  VCE0L25FJ01756845

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала Volvo L25F

Германски
2014 Volvo L25F - VCE0L25FJ01756845
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Volvo L25F-Z аукција Натоварувач со тркала 2013 Германија, Dormagen
Volvo L45H аукција Натоварувач со тркала 2016 Германија, Dormagen
Volvo L30B-Z/X аукција Натоварувач со тркала 2012 Германија, Dormagen
Volvo L60F аукција Натоварувач со тркала 2009 Германија, Dormagen
Doosan DL300-5 аукција Натоварувач со тркала 2015 Германија, Dormagen
Kramer 750 аукција Натоварувач со тркала 2015 Германија, Dormagen