Огласот Се продава мини багер TEREX TC 37 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
мини багер TEREX TC75 TEREX TC75 37.000 € Мини багер 2014 4500 м/ч Чехија, Praha 19
мини багер TEREX TC48 TEREX TC48 21.000 € Мини багер 2015 Euro 3 Чехија
мини багер BOBCAT E 80 BOBCAT E 80 16.370 € Мини багер 01/2013 6469 км Чехија, Jesenice U Prahy
мини багер CATERPILLAR 305E CR CATERPILLAR 305E CR цена на барање Мини багер 2013 3394 м/ч Чехија, MODLETICE
мини багер CATERPILLAR 305E CR CATERPILLAR 305E CR цена на барање Мини багер 2014 2950 м/ч Чехија, MODLETICE
Марка TEREX
Модел TC 37
Година на производство 01/2013
Прва регистрација 2013-01-01
Работни часови 4392 м/ч
Локација Чехија Jesenice U Prahy
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID RB30229
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN TC00370917