Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Во продажба: 2666 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 2666 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот

Се продава индустриска печка Zanussi ZGG65414XA на аукција

PDF
индустриска печка Zanussi ZGG65414XA
индустриска печка Zanussi ZGG65414XA
индустриска печка Zanussi ZGG65414XA слика 2
индустриска печка Zanussi ZGG65414XA слика 3
индустриска печка Zanussi ZGG65414XA слика 4
индустриска печка Zanussi ZGG65414XA слика 5
индустриска печка Zanussi ZGG65414XA слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Почетна цена:
50 €
оди на аукција
Марка:  Zanussi
Модел:  ZGG65414XA
Локација:  Холандија Oostvoorne
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-17821
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-24 21:54
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Индустриска печка Zanussi ZGG65414XA

Англиски
length: 594
height: 30
width: 510
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Stilfer 0041 50 € Индустриска печка Холандија, Oostvoorne
Bosch HI4GGF 50 € Индустриска печка Холандија, De Lutte
Baron Fornuis 50 € Индустриска печка Холандија, Berschenhoek
Siemens ED677FSB5E 50 € Индустриска печка Холандија, Hoogvliet Rotterdam