Ritchie Bros  B.V.
Ritchie Bros B.V.
Во продажба: 1566 огласа
10 години на Machineryline
66 години на пазарот
Адресата е проверена
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 1566 огласа
10 години на Machineryline
66 години на пазарот

Се продава грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and на аукција

PDF
грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and
грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and
грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and слика 2
грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and слика 3
грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and слика 4
грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and слика 5
грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and слика 6
грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and слика 7
грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and слика 8
грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and слика 9
грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and слика 10
грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Demarec
Модел:  DRG-27-DN Sorting and
Тип:  грајфер
Локација:  Холандија RK Zevenbergen
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14829731
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-06-19
Датум на завршување:  2024-06-20
Аукцијата започнува за:  4 дена 21:25
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Грајфер Demarec DRG-27-DN Sorting and

Англиски
Sorting and
CW40
Fits 20-30 Ton Machine
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи