Огласот Многу од приближно 50 м2 бели закосени плочки 7,5 x 7,5 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
Многу од приближно 50 м2 бели закосени плочки 7,5 x 7,5
Продадено
Многу од приближно 50 м2 бели закосени плочки 7,5 x 7,5
Многу од приближно 50 м2 бели закосени плочки 7,5 x 7,5 слика 2
Многу од приближно 50 м2 бели закосени плочки 7,5 x 7,5 слика 3
Многу од приближно 50 м2 бели закосени плочки 7,5 x 7,5 слика 4
1/4
Локација Франција Marcq-en-Barœul
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID MP36351
Аукција 1
Датум на завршување 2023-09-26
Детали:
Француски
Превод на македонски
prix: A venir
N° de passage: 207
Motorisation / Finition: Lot d'environ 50 m2 de carrelage Blanc Biseaute 7,5 x 7,5 cm
marque: autre
TVA récupérable
Градежни материјали
Резултати од пребарување: 399 огласа
Прикажи
Претплати се