Machineryline » Аукции за продажба индустриски опреми » Аукции за продажба генераториМоторни пумпиМедицински опремиИндустриски роботиМашини за брусење металиОсветлување кулиДизел генераториИндустриски греалкиПерачи под висок притисокДизалициБензински генераториОрмари за алатиДијагностички опремиАпарати за заварувањеЦиркуларни пилиГлодалице за метал » Аукции за продажба дизел генераториОсветлување кулиБензински генераториМашини за брусење металиМоторни пумпиИндустриски греалкиПерачи под висок притисокДизалициОрмари за алатиДијагностички опремиАпарати за заварувањеЦиркуларни пилиГлодалице за металВентилациски опремиДупчалкиОдвлажнувачи » Дизел генератор Sutton CM-0011-SLAtlas Copco QASCATERPILLAR C18Дизел генератори CATERPILLAR DPCUMMINS C-seriesДизел генератори DEUTZ-FAHR K seriesДизел генератори DOOSAN G-seriesFG WILSON P-seriesPRAMAC GSSDMO J-seriesДизел генератори SDMO R-series
Огласот Се продава дизел генератор Sutton CM-0011-SL на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
дизел генератор Hatz Hatz Silent Pack Hatz Hatz Silent Pack 4.123 € Дизел генератор 230/400 Обединето Кралство, Gloucestershire
дизел генератор PTC 30 H1A PTC 30 H1A 60.000 € Дизел генератор 2000 2600 м/ч Обединето Кралство, Billingham
дизел генератор KAWAKENKI 30 KAWAKENKI 30 цена на барање Дизел генератор Обединето Кралство, Newry
дизел генератор PRAMAC SX 2011 PRAMAC SX 2011 5.006 € Дизел генератор 2004 Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
нови дизел генератор JCB G116QS Нови JCB G116QS цена на барање Дизел генератор 2019 10 м/ч Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
дизел генератор Sutton CM-0011-SL
Продадено
1/15
Цена:
— (аукција)
Тип дизел генератор
Нето тежина 900 кг
Локација Обединето Кралство Leeds
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID VM26755
Аукција 1
Датум на извршување 2021-09-15 10:00
Датум на завршување 2021-09-18 17:00
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN 125981
Дополнителни информации
Англиски
brand: Sutton
Sutton CM-0011-SL 11KvA Generator
Diesel Engine - 125981
Слични огласи
дизел генератор Hatz Hatz Silent Pack Hatz Hatz Silent Pack 4.123 € Дизел генератор 230/400 Обединето Кралство, Gloucestershire
дизел генератор PTC 30 H1A PTC 30 H1A 60.000 € Дизел генератор 2000 2600 м/ч Обединето Кралство, Billingham
дизел генератор KAWAKENKI 30 KAWAKENKI 30 цена на барање Дизел генератор Обединето Кралство, Newry
дизел генератор PRAMAC SX 2011 PRAMAC SX 2011 5.006 € Дизел генератор 2004 Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
нови дизел генератор JCB G116QS Нови JCB G116QS цена на барање Дизел генератор 2019 10 м/ч Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site