Machineryline » Аукции за продажба индустриски опреми » Аукции за продажба генераториМоторни пумпиМедицински опремиИндустриски роботиМашини за брусење металиОсветлување кулиДизел генераториИндустриски греалкиПерачи под висок притисокДизалициБензински генераториОрмари за алатиДијагностички опремиАпарати за заварувањеЦиркуларни пилиГлодалице за метал » Аукции за продажба дизел генераториОсветлување кулиБензински генераториМашини за брусење металиМоторни пумпиИндустриски греалкиПерачи под висок притисокДизалициОрмари за алатиДијагностички опремиАпарати за заварувањеЦиркуларни пилиГлодалице за металВентилациски опремиДупчалкиОдвлажнувачи » Дизел генератор Stephill SE6000D-4Atlas Copco QASCATERPILLAR C18Дизел генератори CATERPILLAR DPCUMMINS C-seriesДизел генератори DEUTZ-FAHR K seriesДизел генератори DOOSAN G-seriesFG WILSON P-seriesPRAMAC GSSDMO J-seriesДизел генератори SDMO R-series
Огласот Се продава дизел генератор Stephill SE6000D-4 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
дизел генератор MTU 2500 KVA MTU 2500 KVA цена на барање Дизел генератор 1997 300 м/ч Обединето Кралство, Doncaster
дизел генератор PTC 30 H1A PTC 30 H1A 60.000 € Дизел генератор 2000 2600 м/ч Обединето Кралство, Billingham
дизел генератор Hatz Hatz Silent Pack Hatz Hatz Silent Pack 4.123 € Дизел генератор 230/400 Обединето Кралство, Gloucestershire
дизел генератор KAWAKENKI 30 KAWAKENKI 30 цена на барање Дизел генератор Обединето Кралство, Newry
дизел генератор PRAMAC SX 2011 PRAMAC SX 2011 5.006 € Дизел генератор 2004 Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
дизел генератор Stephill SE6000D-4
Продадено
1/16
Цена:
— (аукција)
Тип дизел генератор
Работни часови 764 м/ч
Нето тежина 200 кг
Локација Обединето Кралство Leeds
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID AG26784
Аукција 1
Датум на извршување 2021-09-15 10:00
Датум на завршување 2021-09-18 17:00
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN 281462
Дополнителни информации
Англиски
brand: Stephill
Stephill SE6000D-4 6KvA Generator
Diesel Engine (764 Hours) - 281462
Слични огласи
дизел генератор MTU 2500 KVA MTU 2500 KVA цена на барање Дизел генератор 1997 300 м/ч Обединето Кралство, Doncaster
дизел генератор PTC 30 H1A PTC 30 H1A 60.000 € Дизел генератор 2000 2600 м/ч Обединето Кралство, Billingham
дизел генератор Hatz Hatz Silent Pack Hatz Hatz Silent Pack 4.123 € Дизел генератор 230/400 Обединето Кралство, Gloucestershire
дизел генератор KAWAKENKI 30 KAWAKENKI 30 цена на барање Дизел генератор Обединето Кралство, Newry
дизел генератор PRAMAC SX 2011 PRAMAC SX 2011 5.006 € Дизел генератор 2004 Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone