Machineryline » Аукции за продажба индустриски опреми » Аукции за продажба генераториМоторни пумпиМедицински опремиИндустриски роботиМашини за брусење металиОсветлување кулиДизел генераториИндустриски греалкиПерачи под висок притисокДизалициБензински генераториОрмари за алатиДијагностички опремиАпарати за заварувањеЦиркуларни пилиГлодалице за метал » Аукции за продажба дизел генераториОсветлување кулиБензински генераториМашини за брусење металиМоторни пумпиИндустриски греалкиПерачи под висок притисокДизалициОрмари за алатиДијагностички опремиАпарати за заварувањеЦиркуларни пилиГлодалице за металВентилациски опремиДупчалкиОдвлажнувачи » Нови дизел генератор Ashita Power AG-40Atlas Copco QASCATERPILLAR C18Дизел генератори CATERPILLAR DPCUMMINS C-seriesДизел генератори DEUTZ-FAHR K seriesДизел генератори DOOSAN G-seriesFG WILSON P-seriesPRAMAC GSSDMO J-seriesДизел генератори SDMO R-series
Огласот Се продава дизел генератор Ashita Power AG-40 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
дизел генератор Himoinsa 11 KVA Himoinsa 11 KVA цена на барање Дизел генератор 2012 29271 м/ч Германија, 24145 Kiel
дизел генератор DEUTZ-FAHR 55 KVA DEUTZ-FAHR 55 KVA 4.500 € Дизел генератор 6400 м/ч 74.78 кс Германија, 24145 Kiel
дизел генератор CUMMINS CUMMINS цена на барање Дизел генератор 1997 23 м/ч Германија, Aichach
нови дизел генератор Ashita Power AG-40
Продадено
1/11
Цена:
— (аукција)
Тип дизел генератор
Нето тежина 800 кг
Локација Германија Dormagen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LM26764
Аукција 1
Датум на извршување 2021-10-13 09:00
Датум на завршување 2021-10-15 18:00
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба нов
Опис
VIN 2107047
Дополнителни информации
Германски
Marke: Ashita Power
Unused Ashita Power AG-40 Diesel Generator - 2*****7
Слични огласи
дизел генератор Himoinsa 11 KVA Himoinsa 11 KVA цена на барање Дизел генератор 2012 29271 м/ч Германија, 24145 Kiel
дизел генератор DEUTZ-FAHR 55 KVA DEUTZ-FAHR 55 KVA 4.500 € Дизел генератор 6400 м/ч 74.78 кс Германија, 24145 Kiel
дизел генератор CUMMINS CUMMINS цена на барање Дизел генератор 1997 23 м/ч Германија, Aichach