Ritchie Bros  B.V.
Ritchie Bros B.V.
Во продажба: 1566 огласа
10 години на Machineryline
66 години на пазарот
Адресата е проверена
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 1566 огласа
10 години на Machineryline
66 години на пазарот

Се продава булдожер Komatsu D39PX-24 на аукција

PDF
булдожер Komatsu D39PX-24
булдожер Komatsu D39PX-24
булдожер Komatsu D39PX-24 слика 2
булдожер Komatsu D39PX-24 слика 3
булдожер Komatsu D39PX-24 слика 4
булдожер Komatsu D39PX-24 слика 5
булдожер Komatsu D39PX-24 слика 6
булдожер Komatsu D39PX-24 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Komatsu
Модел:  D39PX-24
Тип:  булдожер
Година на производство:  2019
Локација:  Холандија RK Zevenbergen
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14829766
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-06-19
Датум на завршување:  2024-06-20
Аукцијата започнува за:  4 дена 21:37
Кабина
Клима уред: 
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  KMTOD130LJA096087

Дополнителни информации — Булдожер Komatsu D39PX-24

Англиски
Enclosed Cab
Rear View Camera
Air Ride Seat
2018 US EPA Label
Requires AdBlue
3200 mm Wide 700 mm Single Grouser Track Shoes
Closing Time: 2024-06-19 04:30:00 PM
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

CAT D6N XL аукција Булдожер 2013 9748 км Холандија, RK Zevenbergen