Огласот Се продава багер на тркала Wacker Neuson Wheeled excavator Wacker Neuson EW 100 with Bigab tipping traile на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер на тркала Wacker Neuson EW100 Wacker Neuson EW100 цена на барање Багер на тркала 2014 Полска, Baćkowice
багер на тркала Wacker Neuson Wheeled excavator Wacker Neuson EW 100 with Bigab tipping traile
Продадено
1/46
Почетна цена:
28.140 €
295.500 SEK
Марка Wacker Neuson
Модел Wheeled excavator Wacker Neuson EW 100 with Bigab tipping traile
Тип багер на тркала
Година на производство 2014
Нето тежина 10324 кг
Локација Шведска Gothenburg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ME27313
Аукција 1
Датум на извршување 2022-01-10 09:50
Мотор
Сила 54.97 kW (74.78 кс)
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Состојба
Состојба половни
NOTE! DURING THE CURRENT CORONA-SITUATION: Kvdpro.com can help you arrange transport to the nearest Swedish port. Email customer service on info@kvdpro.com to book transport.