Ritchie Bros  B.V.
Ritchie Bros B.V.
Во продажба: 1566 огласа
10 години на Machineryline
66 години на пазарот
Адресата е проверена
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 1566 огласа
10 години на Machineryline
66 години на пазарот

Се продава багер на тркала Komatsu PW160-7 на аукција

PDF
багер на тркала Komatsu PW160-7
багер на тркала Komatsu PW160-7
багер на тркала Komatsu PW160-7 слика 2
багер на тркала Komatsu PW160-7 слика 3
багер на тркала Komatsu PW160-7 слика 4
багер на тркала Komatsu PW160-7 слика 5
багер на тркала Komatsu PW160-7 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Komatsu
Модел:  PW160-7
Година на производство:  2006
Локација:  Холандија RK Zevenbergen
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14799876
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-06-19
Датум на завршување:  2024-06-20
Аукцијата започнува за:  4 дена 22:25
Кабина
Клима уред: 
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  KMTPW013P79H50218

Дополнителни информации — Багер на тркала Komatsu PW160-7

Англиски
Air Ride Seat
2 Piece Boom
2500 mm Stick
Auxiliary Hydraulic Plumbing
Stick Check Valve
Boom Check Valves
Backfill Blade
Front Stabilizers
10.00x20 Tires
** PLEASE SEE DEI REPORT: DEFICIENCIES NOTED ** NO REGISTRATION / NO PAPERWORK AVAILABLE **
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Komatsu PW158-11 аукција Багер на тркала 2021 2752 км Холандија, RK Zevenbergen
Mecalac 714MW аукција Багер на тркала 2004 Холандија, RK Zevenbergen
Hitachi ZX170W-3 аукција Багер на тркала 2011 12768 км Холандија, RK Zevenbergen
Hitachi ZX170W-5B аукција Багер на тркала 2014 10332 км Холандија, RK Zevenbergen