Огласот Се продава багер на тркала KOMATSU Wheel excavator Komatsu PW148-8 + 2 buckets - 11 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер на тркала KOMATSU PW140-7 KOMATSU PW140-7 36.000 € Багер на тркала 2011 90 kW Романија, Bihor
багер на тркала KOMATSU PW 160 -7EO KOMATSU PW 160 -7EO 32.790 € Багер на тркала 2011 17000 м/ч Полска, Piotrowice
багер на тркала KOMATSU PW180 KOMATSU PW180 38.300 € Багер на тркала 2011 9500 м/ч Полска, Górno
багер на тркала KOMATSU PW180 KOMATSU PW180 38.300 € Багер на тркала 2011 9500 м/ч Полска, Górno
багер на тркала KOMATSU PW160-7 KOMATSU PW160-7 39.500 € Багер на тркала 2010 9575 м/ч Хрватска, Sesvete
багер на тркала KOMATSU Wheel excavator Komatsu PW148-8 + 2 buckets - 11
Продадено
1/97
Почетна цена:
31.950 €
335.500 SEK
Марка KOMATSU
Модел Wheel excavator Komatsu PW148-8 + 2 buckets - 11
Тип багер на тркала
Година на производство 2011
Нето тежина 14435 кг
Локација Шведска Gothenburg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID EM27385
Аукција 1
Датум на извршување 2022-01-12 10:30
Мотор
Сила 90 kW (122 кс)
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
According to the seller No known defects other than normal wear and tear
NOTE! DURING THE CURRENT CORONA-SITUATION: Kvdpro.com can help you arrange transport to the nearest Swedish port. Email customer service on info@kvdpro.com to book transport.