Филтри -

Аукции за продажба багери гасеничари VOLVO EC 240

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Аукции за продажба багери гасеничари VOLVO EC 240

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 16.750 € CZK 399.000 CZK
Година 01/2007 Километража 15200 м/ч Сила
Чехија, Olomouc
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се