Огласот Се продава багер гасеничар VOLVO 220 DL на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер гасеничар VOLVO EC140EL VOLVO EC140EL аукција Багер гасеничар 2015 3503 м/ч Шведска
багер гасеничар VOLVO EC 140 DL VOLVO EC 140 DL 59.706 € Багер гасеничар 2014 11200 м/ч Шведска, Övertorneå
багер гасеничар VOLVO ECR50D VOLVO ECR50D аукција Багер гасеничар 2017 4702 м/ч Шведска
багер гасеничар VOLVO EC 250 E NL VOLVO EC 250 E NL цена на барање Багер гасеничар 2015-01-01 5500 м/ч Шведска, Bro
Марка VOLVO
Модел 220 DL
Година на производство 2014
Работни часови 10273 м/ч
Локација Шведска Åstorp
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 153415
Аукција 1
Датум на завршување 2022-10-17 11:00
Мотор
Сила 129 kW (175 кс)
Состојба
Состојба половни