Ritchie Bros  B.V.
Ritchie Bros B.V.
Во продажба: 1566 огласа
10 години на Machineryline
66 години на пазарот
Адресата е проверена
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 1566 огласа
10 години на Machineryline
66 години на пазарот

Се продава багер гасеничар Hyundai ROBEX 480LC-9 на аукција

PDF
багер гасеничар Hyundai ROBEX 480LC-9
багер гасеничар Hyundai ROBEX 480LC-9
багер гасеничар Hyundai ROBEX 480LC-9 слика 2
багер гасеничар Hyundai ROBEX 480LC-9 слика 3
багер гасеничар Hyundai ROBEX 480LC-9 слика 4
багер гасеничар Hyundai ROBEX 480LC-9 слика 5
багер гасеничар Hyundai ROBEX 480LC-9 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hyundai
Модел:  ROBEX 480LC-9
Година на производство:  2010
Локација:  Холандија RK Zevenbergen
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14788888
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-06-19
Датум на завршување:  2024-06-20
Аукцијата започнува за:  4 дена 22:5
Кабина
Клима уред: 
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  HHIHQB01CA0000063

Дополнителни информации — Багер гасеничар Hyundai ROBEX 480LC-9

Англиски
2900 mm Stick
Auxiliary Hydraulic Plumbing
Boom Check Valves
600 mm Triple Grouser Track Shoes
Hydraulic Quick Coupler
Closing Time: 2024-06-19 04:30:00 PM
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hyundai R55-7 аукција Багер гасеничар 2008 6669 км Холандија, RK Zevenbergen
Hyundai R60-7 аукција Багер гасеничар 2013 5790 км Холандија, RK Zevenbergen
Hyundai R55-7 аукција Багер гасеничар 2013 6690 км Холандија, RK Zevenbergen
Hitachi ZX180LC-3 аукција Багер гасеничар 2010 11457 км Холандија, RK Zevenbergen
CAT M325D LMH аукција Багер гасеничар 2009 11986 км Холандија, RK Zevenbergen
Doosan DH55-V аукција Багер гасеничар 2012 13112 км Холандија, RK Zevenbergen