Ritchie Bros  B.V.
Ritchie Bros B.V.
Во продажба: 1566 огласа
10 години на Machineryline
66 години на пазарот
Адресата е проверена
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 1566 огласа
10 години на Machineryline
66 години на пазарот

Се продава багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 на аукција

PDF
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 2
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 3
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 4
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 5
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 6
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 7
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 8
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 9
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 10
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 11
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 12
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 13
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 14
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 15
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 16
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 17
багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6 слика 18
Заинтересирани сте за огласот?
1/18
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hitachi
Модел:  ZX225USLC-6
Година на производство:  2021
Локација:  Холандија RK Zevenbergen
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14827641
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-06-19
Датум на завршување:  2024-06-20
Аукцијата започнува за:  4 дена 20:27
Кабина
Клима уред: 
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  HCMDFB50E00509752

Дополнителни информации — Багер гасеничар Hitachi ZX225USLC-6

Англиски
Air Ride Seat
Rear & Side View Cameras
2019 US EPA Label
Requires AdBlue
2900 mm Stick
Auxiliary Hydraulic Plumbing
Stick Check Valve
Boom Check Valves
700 mm Triple Grouser Track Shoes
Hydraulic Quick Coupler
1500 mm Digging Bucket
Fast Fuel System
** NON DUTY FREE CIRCULATION EU **
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hitachi ZX130LCN-6 аукција Багер гасеничар 2021 3358 км Холандија, RK Zevenbergen
Hitachi ZX225US-6 аукција Багер гасеничар 2021 4320 км Холандија, RK Zevenbergen
Hitachi ZX130LCN-6 аукција Багер гасеничар 2021 4068 км Холандија, RK Zevenbergen
Kubota KX080-4 аукција Багер гасеничар 2021 2161 км Холандија, RK Zevenbergen
Volvo EC480DL аукција Багер гасеничар 2020 2340 км Холандија, RK Zevenbergen
Hitachi ZX180LC-3 аукција Багер гасеничар 2010 11457 км Холандија, RK Zevenbergen