Филтри -

Асфалтни бази Marini

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Асфалтни бази Marini

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1986 Километража 6696 м/ч Сила
Италија, Genoa
нови асфалтна база Marini Magnum 140 * mobile asphalt plant нови асфалтна база Marini Magnum 140 * mobile asphalt plant
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови асфалтна база Marini Magnum 160 нови асфалтна база Marini Magnum 160
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
нови асфалтна база Marini IRON T-BOX 50 нови асфалтна база Marini IRON T-BOX 50 нови асфалтна база Marini IRON T-BOX 50
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 70 т/ч
Година Километража Сила
Италија, Area Industriale
нови асфалтна база Marini NEW bagFALT Big Bag Melting Unit нови асфалтна база Marini NEW bagFALT Big Bag Melting Unit
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција
нови асфалтна база Marini NEW Thermal Oil Heater
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Marini NEW drumFALT Drum Melting Unit нови асфалтна база Marini NEW drumFALT Drum Melting Unit нови асфалтна база Marini NEW drumFALT Drum Melting Unit
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Marini NEW MARINI BE TOWER 2000P нови асфалтна база Marini NEW MARINI BE TOWER 2000P нови асфалтна база Marini NEW MARINI BE TOWER 2000P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 160 т/ч
Година Километража Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Marini NEW MARINI TOP TOWER 4500 нови асфалтна база Marini NEW MARINI TOP TOWER 4500 нови асфалтна база Marini NEW MARINI TOP TOWER 4500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 340 т/ч
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 240 т/ч
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 120 т/ч
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 320 т/ч
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 120 т/ч
Година 2003 Километража Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 150 т/ч
Година 1984 Километража 250 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
499.000 € Без ДДВ
Капацитет 270 т/ч
Година 2010 Километража Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
299.000 €
Година 2005 Километража Сила
Романија, LUGOJ
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се