Филтри -

Изнајмување на дизел генератори

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изнајмување на дизел генератори: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
дизел генератор SDMO R165 дизел генератор SDMO R165 дизел генератор SDMO R165
3
Контактирајте го продавачот
1.362 € / месец
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година 2010 Километража 1400 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
дизел генератор SDMO V375
1
Контактирајте го продавачот
2.814 € / месец
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година 2012 Километража 1200 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
Година 03/2008 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 1998 Километража 6665 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
Година 2020 Километража Сила
Германија, Luckau
дизел генератор SDMO X715
1
Контактирајте го продавачот
4.243 € / месец
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година 2011 Километража 1580 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
Година 2016-01-01 Километража 100 м/ч Сила
Холандија, Makkum
Контактирајте го продавачот
Година 01/1983 Километража 1084 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
дизел генератор Atlas Copco QAC 1450 Twin Power (RENTAL)
1
Контактирајте го продавачот
Година 2019-01-01 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
5.687 € / месец
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 01/2007 Километража 9500 м/ч Сила 640 kW
Казахстан, Шымкент
Контактирајте го продавачот
Година 2019 Километража 1 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
дизел генератор SDMO ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОР SDMO V375K (300 КВТ) дизел генератор SDMO ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОР SDMO V375K (300 КВТ) дизел генератор SDMO ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОР SDMO V375K (300 КВТ)
3
Контактирајте го продавачот
2.814 € / месец
Напон 380
Година Километража Сила 374 кс
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
908 € / месец
Фреквенција на струја 25 Hz Напон 220
Година 11/2013 Километража 150 м/ч Сила 12.2 кс
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
1.000 € / месец
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година 2012 Километража 690 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се