Филтри -

Амбулантни возила од Шпанија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Амбулантни возила од Шпанија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 6 + CAMILLA
Година 12/2015 Километража 138000 км Сила 190 кс
Шпанија, Zaragoza
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Седишта 4 + camilla
Година 11/2015 Километража 240000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 5 + CAMILLA
Година 12/2014 Километража 108000 км Сила 163 кс
Шпанија, Zaragoza
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 8 +CAMILLA
Година 01/2011 Километража 250000 км Сила 120 кс
Шпанија, La Vall d'Uixó
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2014 Километража 207880 км Сила 150 кс
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2015 Километража 257073 км Сила 150 кс
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Евро Euro 6 Седишта 4 + CAMILLA
Година 10/2016 Километража 341000 км Сила 145 кс
Шпанија, Antequera
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Евро Euro 5 Седишта 6 + CAMILLA
Година 02/2016 Километража 371000 км Сила 163 кс
Шпанија, Antequera
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Евро Euro 6 Седишта 6 + CAMILLA
Година 11/2016 Километража 425000 км Сила 150 кс
Шпанија, Antequera
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се