Филтри -

Амбулантни возила од Полска

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Амбулантни возила од Полска: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.714 € PLN 17.900 PLN
Седишта 8
Година 1998 Километража 573845 км Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
17.840 € PLN 86.000 PLN
Носивост 980 кг Седишта 4
Година 2020 Километража 128000 км Сила
Полска, Chomranice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
амбулантно возило VOLKSWAGEN Crafter амбулантно возило VOLKSWAGEN Crafter амбулантно возило VOLKSWAGEN Crafter
3
Контактирајте го продавачот
8.092 € PLN 39.000 PLN
Година 2014 Километража 250000 км Сила
Полска, Łebieńska Huta
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 6
Година 2013 Километража 299076 км Сила
Полска, przemysl
Контактирајте го продавачот
12.450 € PLN 60.000 PLN
Носивост 980 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2018 Километража 185000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
14.520 € PLN 70.000 PLN
Носивост 590 кг Седишта 3
Година 2018 Километража 228000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
24.900 € PLN 120.000 PLN
Носивост 1500 кг Седишта 5
Година 2015 Километража 289000 км Сила
Полска, Łososina Dolna
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Носивост 650 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2015-06-19 Километража 499045 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2017 Километража 240000 км Сила
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
9.545 € PLN 46.000 PLN
Носивост 980 кг Седишта 4
Година 2012 Километража 189000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
8.279 € PLN 39.900 PLN
Носивост 240 кг Евро Euro 2 Седишта 2
Година 1999 Километража 257802 км Сила
Полска, Mrągowo
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 685 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2014 Километража 460000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 630 кг Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2014 Километража 530000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 450 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 07/2011 Километража 315000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
12.450 € PLN 60.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2014 Километража 189000 км Сила
Полска, Chomranice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се