Филтри -

Амбулантни возила од Литванија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Амбулантни возила од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Седишта 5
Година 05/2005 Километража 269500 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Седишта 6
Година 09/2005 Километража 281000 км Сила
Литванија, Kaunas
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 12/2011 Километража 258370 км Сила
Литванија, Raudondvaris
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 11/2016 Километража 190000 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
22.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 09/2020 Километража 173000 км Сила
Литванија, Marijampolė
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 4
Година 08/2014 Километража 359000 км Сила
Литванија, Marijampolė
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се