Филтри -

Амбулантни возила од Германија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Амбулантни возила од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 1985-06 Километража 16400 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2010-07 Километража 192500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 950 кг Евро Euro 4 Седишта 2
Година 2007-07 Километража 331036 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 2185 кг Седишта 9
Година 1982-08 Километража 22950 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
66.218,49 € Без ДДВ
Година 2022-10 Километража 10 км Сила
Германија, Vechta
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 1120 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2014-04 Километража 229060 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2017-01 Километража 257500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2016-11 Километража 206500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 955 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2012 Километража 399970 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 535 кг Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2012 Километража 318767 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 745 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2014-12 Километража 150680 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 765 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2014-03 Километража 134545 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2010-05 Километража 166560 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 3880 кг Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2013-06-10 Километража 361355 км Сила
Германија, Böblingen
Контактирајте го продавачот
18.990 €
Евро Euro 5 Седишта 8
Година 2014-09 Километража 352000 км Сила
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 1280 кг Седишта 6
Година 1987-04 Километража 20805 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 450 кг Евро Euro 4 Седишта 3
Година 2011 Километража 210823 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Носивост 1520 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2011-01 Километража 240795 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 870 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2018 Километража 124888 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 815 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2013-04 Километража 334750 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Носивост 883 кг Евро Euro 4 Седишта 2
Година 2009-11 Километража 268200 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 715 кг Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2013 Километража 230870 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Носивост 500 кг Евро Euro 3 Седишта 2
Година 2008-09 Километража 146235 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 700 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2013-08 Километража 172500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 600 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2013-10 Километража 122450 км Сила
Германија, Bovenden
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се