Филтри -

Амбулантни возила од Европа

Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

140 огласа: Амбулантни возила

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 589760 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 367308 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 462638 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 384177 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 270000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
12.100 € PLN 57.000 PLN
Носивост 980 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2018 Километража 185000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
21.210 € PLN 99.900 PLN
Носивост 1200 кг Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2018 Километража 241000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 07/2015 Километража 330000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 05/2014 Километража 380000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 05/2018 Километража 190000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 06/2019 Километража 210000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 09/2017 Километража 180000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 07/2017 Километража 310000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 09/2019 Километража 200000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 11/2012 Километража 360000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 08/2018 Километража 310000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 05/2015 Километража 300000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција 595,90 € NOK 6.500 NOK
Година 2002 Километража 271000 км Сила
Норвешка, Moss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023-01-01 Километража 20 км Сила
Холандија, Harlingen
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2015-01-01 Километража 402000 км Сила
Холандија, Harlingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 600 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 08/2013 Километража Сила
Шведска, Stockholm
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража 376000 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Седишта 3
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Surhuisterveen
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2016 Километража 196599 км Сила
Шпанија, Amposta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се