Филтри -

Амбулантни возила VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Амбулантни возила VOLKSWAGEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 2012 Километража 417000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Седишта 3
Година 06/2018 Километража 260000 км Сила
Франција, Strasbourg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 4
Година 04/2010 Километража 191000 км Сила
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 5
Година 03/2019 Километража 114000 км Сила
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 551 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 07/2017 Километража 246020 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 1985-06 Километража 16400 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2010-07 Километража 192500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Седишта 6
Година 09/2005 Километража 281000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 09/2019 Километража 11 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
92.345 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 12/2020 Километража 11 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 7 ASIENTOS + CAMILLA
Година 05/2016 Километража 367000 км Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Година 2014 Километража 250000 км Сила
Полска, Łebieńska Huta
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 950 кг Евро Euro 4 Седишта 2
Година 2007-07 Километража 331036 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
20.460 € PLN 95.900 PLN
Носивост 980 кг Седишта 4
Година 2021 Километража 118000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 2019-08-23 Километража 312871 км Сила
Холандија, Harlingen
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Седишта 2
Година 2010 Километража 476283 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 50 км Сила
Турција, Ataşehir -İstanbul
Контактирајте го продавачот
18.100 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 231573 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 815 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2013-04 Километража 334750 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 4
Година 2008 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Носивост 500 кг Евро Euro 3 Седишта 2
Година 2008-09 Километража 146235 км Сила
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се