Филтри -

Амбулантни возила OPEL од Европа

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Амбулантни возила OPEL: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 12/2012 Километража 295000 км Сила 165 кс
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 10/2018 Километража 270000 км Сила 120 кс
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 07/2017 Километража 282000 км Сила 165 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2018-03-14 Километража 238000 км Сила 125 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 01/2019 Километража 51000 км Сила 120 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 03/2017 Километража 163000 км Сила 140 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 4
Година 08/2014 Километража 216000 км Сила 115 кс
Франција, COMMERCY
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се