Филтри -

Амбулантни возила OPEL

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Амбулантни возила OPEL: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 12/2012 Километража 295000 км Сила 165 кс
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 10/2018 Километража 270000 км Сила 120 кс
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 3
Година 08/2013 Километража 133000 км Сила 115 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 03/2017 Километража 163000 км Сила 140 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2018-03-14 Километража 238000 км Сила 125 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 03/2018 Километража 243000 км Сила 120 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
46.700 US$ EUR ≈ 40.180 €
Година 2020 Километража 1000 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 5
Година 09/2017 Километража 241000 км Сила 163 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 07/2017 Километража 282000 км Сила 165 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
8.266 € PLN 37.900 PLN
Носивост 1200 кг Седишта 5
Година 2016 Километража 248000 км Сила 120 кс
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 4
Година 08/2014 Километража 216000 км Сила 115 кс
Франција, COMMERCY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се