Филтри -

Амбулантни возила MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Амбулантни возила MERCEDES-BENZ од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 6
Година 2013 Километража 299076 км Сила
Полска, przemysl
Контактирајте го продавачот
14.520 € PLN 70.000 PLN
Носивост 590 кг Седишта 3
Година 2018 Километража 228000 км Сила
Полска, Chomranice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.900 € PLN 120.000 PLN
Носивост 1500 кг Седишта 5
Година 2015 Километража 289000 км Сила
Полска, Łososina Dolna
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Носивост 650 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2015-06-19 Километража 499045 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2017 Километража 240000 км Сила
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
8.279 € PLN 39.900 PLN
Носивост 240 кг Евро Euro 2 Седишта 2
Година 1999 Километража 257802 км Сила
Полска, Mrągowo
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 630 кг Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2014 Километража 530000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 450 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 07/2011 Километража 315000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
24.900 € PLN 120.000 PLN
Носивост 1500 кг Седишта 5
Година 2017 Километража 309000 км Сила
Полска, Łososina Dolna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се