Филтри -

Амбулантни возила MERCEDES-BENZ од Холандија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Амбулантни возила MERCEDES-BENZ од Холандија: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 577 кг Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2014-11-12 Километража 317668 км Сила 204 кс
Холандија, Beek En Donk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2170 кг Евро Euro 4
Година 01/2009 Километража 222027 км Сила 177 кс
Холандија, Lienden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.250 €
Носивост 840 кг Евро Euro 5 Седишта 4
Година 01/2014 Километража 285221 км Сила 120 kW
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Носивост 840 кг Евро Euro 5 Седишта 4
Година 01/2014 Километража 342228 км Сила 120 kW
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Носивост 561 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2013-03-26 Километража 481758 км Сила 190 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Носивост 561 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2013-03-26 Километража 493064 км Сила 190 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Носивост 561 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2013-03-26 Километража 480683 км Сила 190 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 01/1992 Километража 64877 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 339 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2016-04-11 Километража 334482 км Сила 190 кс
Холандија, Harlingen
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 515 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2014-09-11 Километража 329697 км Сила 190 кс
Холандија, Harlingen
Контактирајте го продавачот
18.595 € Без ДДВ
Носивост 339 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2016-07-14 Километража 350201 км Сила 190 кс
Холандија, Harlingen
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Година 2021-01-01 Километража 1 км Сила 150 кс
Холандија, Harlingen
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 537 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2014-12-04 Километража 202239 км Сила 190 кс
Холандија, Harlingen
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Година 01/2000 Километража 156616 км Сила 129 кс
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 2014 Километража 310263 км Сила 190 кс
Холандија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се