Филтри -

Амбулантни возила MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

99 огласа: Амбулантни возила MERCEDES-BENZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2013 Километража 791000 км Сила
Данска, Sorø
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2015-03 Километража 579000 км Сила
Данска, Sorø
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2017 Километража 19000 км Сила
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 03/2020 Километража 155000 км Сила
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2017 Километража 120000 км Сила
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2015-03 Километража 587000 км Сила
Данска, Sorø
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Седишта 4
Година 2010 Километража 447000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 08/2018 Километража 310000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 05/2015 Километража 300000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Носивост 356 кг Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2017 Километража 147179 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2010 Километража 596000 км Сила
Данска, Sorø
Контактирајте го продавачот
88.440 € SEK 999.000 SEK
Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Södermanland
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 3+водитель
Година 11/2014 Километража 427980 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 3+водитель
Година 11/2014 Километража 253450 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Носивост 330 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 12/2015 Километража 318000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Евро Euro 5 Седишта 6
Година 2013 Километража 290000 км Сила
Украина, киев
ново амбулантно возило MERCEDES-BENZ SPRINTER 317 CDI Ready from stock
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
85.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 10/2021 Километража 5 км Сила
Турција, BURSA
Контактирајте го продавачот
85.800 €
Евро Euro 6
Година 05/2021 Километража 50 км Сила
Турција, BURSA
Контактирајте го продавачот
85.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4+1
Година 2021 Километража 20 км Сила
Турција, BURSA
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 462818 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 526340 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Носивост 700 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2013-08 Километража 172500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Носивост 600 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2013-10 Километража 122450 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 06/2017 Километража 128400 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Турција, Kahramankazan / ANKARA
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се