Филтри -

Амбулантни возила MAN

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Амбулантни возила MAN: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
119.900 €
Носивост 2800 кг Евро Euro 4 Седишта 6
Година 2009-10 Километража 6000 км Сила
Германија, Bovenden
ново амбулантно возило MAN TGE 4x4 - Ambulans/AMBULANCE ново амбулантно возило MAN TGE 4x4 - Ambulans/AMBULANCE
2
Контактирајте го продавачот
146.700 € SEK 1.595.000 SEK
Носивост 635 кг Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2022 Километража Сила
Шведска, Stockholm
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се