Филтри -

Амбулантни возила HYUNDAI

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Амбулантни возила HYUNDAI: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила 170 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
Контактирајте го продавачот
26.900 US$ EUR ≈ 23.140 €
Година 2021 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново амбулантно возило HYUNDAI 2020
1
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 19.790 €
Носивост 2770 кг Евро Euro 5 Седишта 3
Година 06/2020 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се