Филтри -

Амбулантни возила FIAT од Франција

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Амбулантни возила FIAT од Франција: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 09/2018 Километража 84200 км Сила 145 кс
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 05/2015 Километража 214000 км Сила 130 кс
Франција, COMMERCY
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 02/2018 Километража 237000 км Сила 120 кс
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 10/2016 Километража 236000 км Сила 150 кс
Франција, COMMERCY
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се